Ana sayfa Hakkımızda/About us Çözüm Ortaklarımız Ürünlerimiz Referanslar Hizmetler İletişim
 
Duyurular
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTE
MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ - KÜTÜPHANE
400 YATAKLI DEVLET HASTANESİ TOKİ - T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI NAZİLLİ - AYDIN
FREKANS 20.YAŞINDA
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIK BİNASI
ATAKÖY ATLETİZM SALONU
AĞRI HAVALİMANI TEKNİK BLOK KULE
ESTAP YETKİLİ ANA BAYİ TOPLANTISI
YOZGAT SGK BİNASI YAPISAL KABLOLAMA PROJESİ
İSTANBUL ESENLER SGM BİNASIı
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SGM BİNASI
Duyurular  »  ESTAP YETKİLİ ANA BAYİ TOPLANTISI
Şubat, 2013 - Estap Yetkili Ana Bayileri ile Mardin'de

Şubat, 2013

Estap Yetkili Ana Bayileri ile Mardin'deKurumlara ve veri merkezlerine yönelik olarak kabinet ve kabinet aksesuarları üreten ve bu alanda Türkiye’nin öncü şirketlerinden Estap, Türkiye genelinde faaliyet gösteren Yetkili Ana Bayileri ile Mardin’de biraraya geldi.

Düzenlenen etkinlikte açılış konuşmasını gerçekleştiren Estap Genel Müdürü Murat Eti, 2012 yılında fabrika altyapısını daha da güçlendirecek yatırımlar yaptıklarını ve bu yatırımların bu yıl da devam edeceğini kaydetti. Bu yatırımlar sonucunda üretim maliyetlerini düşüreceklerini belirten Murat Eti, şunları kaydetti:

“Estap’ın bağlı olduğu Legrand’ın yurtdışında iki fabrikası daha bulunuyor. Bu fabrikalardaki yeni bilgi birikimlerini Türkiye’ye aktaracağız. Bu fabrikalarda geliştirilen birtakım aksesuvarları da ürünlerimize yansıtacağız. Pazarda yoğun bir rekabet yaşanıyor ve bizim de pazar lideri olarak farklılıklarımızı ortaya koymamız gerekiyor. Diğer taraftan, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yapılan veri merkezi yatırımları da beklenilen düzeyde değil. Yabancı yatırımcılar şu an Rusya bölgesindeki yatırımlarını tamamlamak üzereler ve yakın bir zamanda da Türkiye’ye yönelecekler. İşte bu duruma bizlerin hazırlıklı olması ve gelecek olan taleplere yanıt verebilmesi gerekiyor. Tüm yatırımlarımızı da bu yönde gerçekleştiriyoruz.”


  Copyright © 2014 Frekans Kurumsal Kablolama;Yapısal kablolama;Fiber Optik| Tüm Hakları Saklıdır.